Plastové okná sú najpoužívanejším typom okien, vyznačujú sa jednoduchou konštrukciou, moderným dizajnom a nízkou cenou.

Nami dodávané plastové okná sú vyrábané z prvotriednych profilov nemeckej kvality GEALAN, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou. Pevné výstuhy profilov zaručujú ich tvarovú stálosť a zamedzujú prehybom rámov a krídiel.

Výborná tepelná izolácia zabraňuje únikom tepla z interiéru, čo prispieva výrazným spôsobom k zníženiu nákladov na kúrenie vo Vašej domácnosti.

Široký výber farieb Vám umožní dokonalé farebné zladenie okien s interiérom ako aj exteriérom.

Drevo je klasickým prírodným materiálom, ktorý ľudia používajú dlhé storočia. Má svoju nenapodobiteľnú krásu, ktorú tvorí jeho originálna kresba a vôňa. Drevené okná prinesú do Vášho domova kúsok prírody a vytvoria z neho útulný priestor.

Nami dodávané drevené eurookná od renomovaného českého výrobcu ALBO prinášajú vysokú kvalitu spracovania, moderný dizajn a dlhoročnú trvanlivosť za prijateľné ceny.
Údržba drevených okien nie je náročná, postačuje ich raz ročne umyť od nečistôt a následne použiť udržovaciu sadu na drevené eurookná, ktorá poskytne drevu a nanesenej farbe ochranu pred UV žiarením, ako aj pred dažďom.

Správnou a pravidelnou starostlivosťou o drevené eurookná ALBO dosiahnete ich dlhoročnú životnosť, a aj po dlhých rokoch dokážu očariť svojim vzhľadom.

Drevohliníkové okná – kombináciou kvalitného dreveného EURO okna s hliníkovým opláštením z exteriérovej strany vzniká ideálne okno pre moderné bývanie. Z vnútornej strany zostávajú zachované všetky výhody dreveného materiálu, z vonkajšej strany je vďaka hliníkovému oplášteniu okno bez údržbové.

Výhody použitia hliníka v drevohliníkových oknách:

 • hliník, ktorý je z vonkajšej strany chráni drevené okno, a tým mnohonásobne predlžuje životnosť
 • je absolútne nenáročný na akúkoľvek údržbu
 • nemusíte ho natierať, pretože je stálo farebný
 • naviac je možné si farbu hliníku vybrať z viacero variantov farebného spektra podľa Vašich potrieb, a tým si zladiť okná s fasádou a exteriérom

Modelové prevedenie hliníkového opláštenia:

 • Optimal – nezvárané spoje v rohoch – štandardné prevedenie hliníkového opláštenia – viditeľný spoj
 • Lux – zvarené spoje profilov v rohoch – neviditeľný spoj

Hliníkové okná sú vhodné pre všetky druhy stavieb, či už ide o veľké priemyselné a administratívne budovy, rodinné domy, alebo len presklené zádveria. Hliníkové okná sú moderné, dizajnové, a zároveň poskytujú dobré izolačné vlastnosti. Hlavnou výhodou hliníkových okien je, že sú odolné voči UV žiareniu a sú bez údržbové, čo sa týka povrchovej úpravy.

Hliníkový systém  ponúka sortiment výrobkov, ktoré sú preverené dlhoročnou praxou a veľmi dobre sa osvečily na rôznych objektoch, na ktorých boli požadované tie najvyššie nároky na konštrukčné a architektonické riešenia.

Výborné tepelno-izolačné vlastnosti majú hliníkové okná použitím izolačnej zóny, ktorá je zabudovaná v ráme a pri prémiových radách je vyplnená špeciálnou PU penou.

Prečo si vybrať hliníkové okná:

 • tvarová a farebná stálosť
 • skvelé tepelné aj hlukové izolačné vlastnosti
 • výborné bezpečnostné vlastnosti
 • odolnosť proti vplyvom prostredia a UV žiarenia
 • ľahká údržba
 • dlhá životnosť
 • cenová dostupnosť