Okná a vchodové dvere, ktoré Vám poskytujú výhľad na okolitý svet a pocit bezpečia domácnosti

Sme profesionáli – každý z našej firmy pracuje s oknami viac ako desať rokov. Naše skúsenosti siahajú až do roku 1990, kedy sme začali s produkciou plastových okien a dverí. Za tento čas sa nám podarilo uspokojiť obrovské množstvo zákazníkov, nazbierať nespočetné množstvo skúseností. Ten čas, ktorý sa venujeme problematike okien, dverí, interérových dverí, parkiet, podláh, schodov a výlezov hovorí sám za seba. Veľkú pozornosť venujeme príprave zákazky do výroby a v neposlednom rade aj samotnej montáži – tá je pre nás rovnako dôležitá, ako je dôležitá kvalita našich produktov. Vieme, že potrebnú kvalitu montáže dokáže previesť len zaškolený montážnik s dostatočne dlhou praxou, preto zamestnávame len skúsených montážnikov s 10 až 20 ročnou praxou montáže nami dodávaných produktov. Ich profesionalitu zabezpečujeme pravidelným školením ohľadom noviniek a zmien pri montážnych postupoch. Pôsobíme najmä v Bratislave, a obciach v jej okolí ako Rovinka, Dunajská Lužná, Pezinok, Modra, Senec, Malacky, v prípade vášho záujmu dokážeme pokryť celé Slovensko alebo štáty Európskej únie.

hliníková fasáda
Bezrámové zasklenie okien
Vchodové dvere WIPPRO

Vchodové dvere predstavujú vstup do Vášho kráľovstva, či raja a práve preto by mail reprezentovať Vás a váš domov. Na našej stránke si nájdete  plastové dvere, drevené dvere, drevo hliníkové dvere, hliníkové dvere alebo exkluzívne vchodové dvere WIPPRO, ktoré Vás určite zaujmú svojim vzhľadom a technickým spracovaním. Ponúkame Vám rôzne prevedenia, veľké množstvo kombinácií a rozmerových rád. Rôzne farebné a povrchové úpravy, typy kovaní alebo presklení. Tak ráčte vstúpiť a vybrať si…

Vyberte si u nás z veľkého množstva modelov a prevedení práve tie dvere ktoré spĺňajú vaše predstavy a potreby. Ponúkame kvalitné vchodové dvere plastové, drevené, drevo-hliníkové a hliníkové vo viac ako 270 typoch, v rôznych modelových radách.

Všetky dvere majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Vonkajšie dvere, ktoré vyrábame a dodávame, sú prísne kontrolované. Zabezpečuje to naša vlastná kontrola kvality.

Vaše výhody na prvý pohľad: podrobné technické poradenstvo a odborné plánovanie skúsenými odborníkmi, určenie prirodzených rozmerov, flexibilná výroba vonkajších dverí pre individuálne optické a technické riešenia, komplexný výber vchodových dverí pre novostavby a rekonštrukcie, odborná montáž, vysoká kvalita remeselné spracovanie.

Plastové vchodové dvere
Vchodové dvere MODERN
Vchodové dvere WIPPRO