Hotelové dvere HUET

predstavujú jedného z najväčších producentov priemyselných interiérových dverí – protipožiarne dvere, hotelové dvere, technické dvere, dvere pre nemocnice, školy, divadlá a ďalšie inštitúcie. Firma HUET je lídrom na trhu hotelových dverí, pričom ročná produkcia predstavuje viac ako 850.000 dverí ročne. Je zmluvným partnerom pre hotelové siete ako Accor Hotel, Ibis, Mercure, Novotel, Sofitel a dalšie.

Akustické a protipožiarne riešenia pre hotelierov

Hotelierom na celom svete, keď premýšľajú o dverách pre svoj ďalší projekt, myslia na Huet. Svedčia o tom naše mnohé úspešne dokončené projekty, L’Hermitage v Monaku a renesančný hotel Marriott St Pancras, aby sme vymenovali aspoň dva. Sme tiež preferovaným dodávateľom dverných súprav Accor Hotel okrem iného pre značky Ibis, Mercure, Novotel a Sofitel.

Do každého hotelového projektu, na ktorom sa podieľame, prinášame na mieru šitú zmes dizajnu a technického výkonu. Váš architekt ocení naše inovatívne a flexibilné riešenia problémov s priestorovým manažmentom a pohybom ľudí pri zabezpečení dodržiavania bezpečnostnej legislatívy. Váš interiérový dizajnér si zamiluje naše povrchové úpravy dverí na mieru a nekladie žiadne obmedzenia na ich schopnosť vytvoriť dokonalú atmosféru pre vašich hostí.

Akustické a protipožiarne riešenia pre architektov

Keď si vyberiete akustickú alebo protipožiarnu súpravu Huet, budete mať na výber inovatívne a flexibilné riešenia ušité na mieru pre váš projekt. Budete tiež podporovaní komplexnou službou podpory, aby ste zaistili, že produkt vyzerá a funguje rovnako dobre v reálnom živote ako vo vašich návrhoch.

Naša široká škála možností a povrchových úprav vám umožní presne špecifikovať to správne riešenie dverovej súpravy pre váš projekt. Môžete zvoliť dvere jednokrídlové alebo dvojkrídlové s rôznou šírkou a výškou dverí aj nad 2,5. Dvere je možné vybaviť roznymi doplnkami: elektronický bezpečnostný systém na kľúče, prepojenie na detekciu požiaru, protipožiarne prevedenie, integrácia vizuálneho panelu, a ďalšie možnosti. Radi vám poradíme s výberom vhodných doplnkov pre váš projekt.

Okrem skutočnej drevenej dyhy si môžete vybrať z množstva ďalších povrchových úprav, ktoré doplnia akýkoľvek interiérový dizajn alebo špeciálne potreby. Náš systém „Prothys“ napríklad poskytuje hygienickú, zapustenú, vysokopevnú plastovú povrchovú úpravu a možno ho skombinovať so zapustenou armatúrou „Oculus“ s nerezovým rámom panela zraku. 

Naše dverové súpravy spĺňajú bezpečnostné predpisy: požiarna odolnosť FD30 a FD60 testovaná podľa noriem BS 476 a EN 1634; voliteľné viditeľné a neviditeľné držiace mechanizmy dverí s celoplošným protipožiarnym systémom. Podobne naše akustické dverové súpravy so zvukovýmútlkom od 29 do 55 Rw dB, testované podľa normy ISO 717/1 Weighted Sound Reduction Index (Rw).

Udržateľnosť je pre architektonickú profesiu stále vyššou prioritou, preto sme podnikli kroky na zníženie nášho vplyvu na životné prostredie. Naše výrobné závody využívajú energeticky efektívne vykurovacie systémy a sofistikovaný systém energetickej bilancie na zníženie celkovej spotreby energie.

V priebehu rokov sme získali hlboké znalosti v niektorých špecializovaných priemyselných odvetviach: vysielanie, nahrávanie zvuku, vzdelávanie, zdravotníctvo a hotelierstvo. Zadajte dvere Huet a my sme s vami na každom kroku.

Nikoľko našich projektov:

Marriott St Pancras Renaissance Hotel and Apartments
nové štúdiá BSkyB v tlačovom stredisku olympijských hier v Aténach
dlhodobý kontrakt na dodanie Accor Hotels s radom akustických dverných súprav prispôsobených každej z ich hotelových značiek

Akustické drevené dverové súpravy od 29 Rw dB do 55 Rw dB

Akusticky hodnotený výkon dverovej súpravy
Najvyšší výkon: 51 – 55 Rw dB menovitý
Vysoký výkon: 45 – 47 Rw dB menovitý
Stredný výkon: 29 – 42 Rw dB menovitý
S jednou z najvyšších úrovní akustického hodnotenia drevených dverí na dnešnom trhu, naša súprava 51 Rw dB dosahuje úrovne požadované v hudobných miestnostiach, nahrávacích štúdiách, televíznych štúdiách a športových sálach.

Vďaka našim odborným znalostiam v oblasti akustiky, ktoré sa vyvíjali viac ako 65 rokov, môžeme dodať vysokovýkonný rad dverových súprav s niektorými z najtenších dostupných dverných krídel. S výberom akustických dverových súprav od 29 Rw dB do 55 Rw dB máme produkt, ktorý splní každú požiadavku.

Dverová súprava “Pyroporte” je špecifický koncept kovového rámu pre sadrokartónové priečky. Drevená vložka v ráme dodáva pevnosť, aby zaistila odolnosť krídla a priečky v prípade požiaru.

Pre sektor vzdelávania je na výber množstvo dverí a povrchových úprav, vrátane laminátov, dýh a priezorov. Každý rok vyrábame takmer 600 000 drevených dverných súprav, vďaka úsporám z rozsahu, ktoré dosahujeme, môžeme dodať dverové súpravy s výkonom 39 Rw dB za nižšiu cenu ako mnohé naše konkurenčné produkty s výkonom 35 Rw dB.

Naše dverné krídla majú na všetkých štyroch hranách výrazné vzory z tvrdého dreva.

hospitals-porte-hotel24-568x379

Povrchové úpravy a obklady akustických a protipožiarnych drevených dverí

Uveďte drevené dvere s protipožiarnou alebo akustickou odolnosťou Huet a budete mať najširší výber povrchových úprav a obkladov dostupných od akéhokoľvek výrobcu. Naša drevárska výroba ponúka všestrannosť, ktorej sa konkurenčné kovové výrobky jednoducho nevyrovnajú – architekti a interiéroví dizajnéri nás za to milujú.

S pravými drevenými dýhami, laminátmi, základnými a lakovanými farbami zo sortimentu farieb RAL (nezabúdajúc na veľký výber možností dverných súprav) si skutočne môžete presne určiť, čo potrebujete.

Pravé drevené dyhy

Vychutnajte si prirodzenú eleganciu pravej drevenej dyhy. S deviatimi druhmi držanými na sklade budete mať úžitok z maximálnej kreatívnej slobody pre vaše návrhy. Ak je objednávka dostatočne veľká, môžeme dodať aj dyhy na mieru.

Všetky dyhované dverné krídla vieme dodať s odtieňom a/alebo lakom podľa špecifikovaných vzoriek. Tónovanie a lak sa nanáša na všetky povrchy krídla dverí vrátane hrán.

Stratifikované drevené dyhy
Inovácia sa spája s klasickým vkusom v našich vrstvených povrchových úpravách dreva. Dyhy z pravého dreva sú spojené s rekonštituovaným dreveným základom, čím vytvárajú vysoko výkonný tradičný povrch. Náš skladový sortiment zahŕňa výber z jedenástich povrchových úprav.

Všetky vrstvené drevené dverné krídla môžeme dodať s výberom odtieňa a laku podľa špecifikovaných vzoriek. Tóny a laky sú aplikované na všetky povrchy krídla dverí vrátane hrán.

Laminátový povrchy
Skladový sortiment laminátov v 54 farbách. Tisíce ďalších farieb je možné špecifikovať z laminátových radov ktoréhokoľvek popredného výrobcu.

Povrchové úpravy zobrazené nižšie sú z nášho sortimentu skladových laminátov Boréal.

Lakovaná farba RAL a gravírované povrchy

Naša biela lakovaná RAL 9010 je vysokokvalitná povrchová úprava na všeobecné použitie za výbornú cenu. Huet môže tiež ponúknuť výber z viac ako 200 ďalších farieb laku RAL – všetky lakované – podľa špecifikovaných vzoriek. Obe dverné krídla a zárubne sú k dispozícii s nátermi RAL.

Povrchová úprava základným náterom
Pre dvere, ktoré je potrebné natrieť špecifickou farbou. Dvere so základným náterom ponúkajú maximálnu flexibilitu farieb.

Gravírovanie Technidécor®
Vyvinuté tak, aby zodpovedali kreatívnej vízii interiérových dizajnérov a architektov. Technidécor® je patentovaný špičkový gravírovací systém, ktorý vám ponúka výber z 32 vzorov a takmer neobmedzenú personalizáciu. Gravírovanie Technidécor® je možné aplikovať na akúkoľvek akustickú alebo protipožiarnu súpravu Huet.

Osvedčený rekord v hotelovom a voľnočasovom priemysle

Sme hrdí na to, že sme hlavným dodávateľom akustických a protipožiarnych dverových súprav Accor Hotel Group. Či už potrebujete protipožiarne a/alebo zvukotesné dvere, máme rad produktov za konkurencieschopné ceny, ktoré budú zodpovedať vašej špecifikácii.

Veľkosť je dôležitá
Naše dverové súpravy sú jedny z najtenších dostupných pre ich akustické hodnotenie vďaka nášmu jedinečnému viacjadrovému dizajnu dverného krídla. Hrúbky sa pohybujú od 41 mm do 48 mm podľa požadovaného akustického hodnotenia a konfigurácie.

Súprava dverí na každé použitie
Hosťovské izby, zasadacie miestnosti, konferenčné miestnosti, zasadacie miestnosti – jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere – dyha z pravého dreva, so základným náterom alebo maľované – zákazkové alebo štandardné laserové gravírovanie – s alebo bez priezorových panelov. Čokoľvek potrebujete, máme produkt, ktorý vám bude vyhovovať. A ak náhodou nedokážeme presne zodpovedať vašim potrebám z nášho existujúceho sortimentu dverových súprav, budeme s vami spolupracovať na výrobe správneho produktu. Náš technický tím rád prediskutuje vaše požiadavky a bude s vami spolupracovať pri hľadaní riešenia.