sekcionálna garážová brána

Sekcionálne garážové brány sú jedným z najobľúbenejších a najekonomickejších typov garážových brán. Svoju popularitu si získali širokou ponukou povrchovej úpravy, atraktívnym a moderným vzhľadom. Sekcionálne garážové brány vynikajú nízkou hlučnosťou priestorovou náročnosťou.

Sekčné garážové brány ponúkajú jedno z najlepších riešení na uzavretie garážového vstupu. U tohto typu brány sa podarilo dokonale skĺbiť tie najlepšie úžitkové vlastnosti garážových brán. Sekčné brány majú minimálnu hlučnosť av garáži zaberajú iba miesto pod stropom, preto je možné využiť celý priestor garáže, majú nadštandardné tepelnoizolačné vlastnosti a radí sa medzi najlacnejší variant garážových brán. Garážové brány sú zostavené z kompaktných sendvičových sekcií. Moderné riešenie tesnenia priamo v horných častiach jednotlivých sekcií je riešené pomocou vytvarovanej drážky z výroby. Pri výrobe používame najkvalitnejšie kovanie značky Flexi force, ktoré zaisťuje dlhú životnosť, tichý a spoľahlivý chod vašich brán.

Široká škála kovania umožňuje montáž do takmer všetkých garáží. Ponúkame Vám sekcionálne brány pre rodinné domy, garážové stojiská a priemyselné garážové brány.

rolovacia brány
sekcionálna garážová brána
renolit-vzorkovnik
sekcionálna garážová brána
sekcionálna garážová brána
sekcionálna garážová brána