KVALITU A EFEKTÍVNOSŤ MÔŽETE VIDIEŤ AJ V SLUŽBE, KTORÚ PONÚKAME
Naša starostlivosť nekončí po dodaní dobrého konečného produktu. Aj po úspešnom dokončení projektu sa na nás môžete vždy spoľahnúť. Napríklad, ak určité usporiadanie miestnosti časom už nestačí.

V tom prípade treba priestor opäť optimalizovať. Spravidla vieme priestory znovu optimalizovať recykláciou existujúcich prvkov. V kontexte udržateľnosti ale aj v záujme vlastnej peňaženky je to príjemná myšlienka. V skratke; udržateľné vesmírne riešenie znamená aj udržateľnú službu!

Ak potrebujete technickú podporu, kontaktujte nás . Radi vám pomôžeme.

servis okien a dverí
montáž
konzultacia okná - dvere - deliace steny - schody - podlahy
Servis
  • Vykonávame opravy plastových, drevených, drevohliníkových a hliníkových okien, výmeny kovaní, výmeny skiel a opravy povrchov drevených okien.
  • Vymieňame kovania WINKHAUS, MACO, ROTO, Siegenia, Aubi, SOBINCO, GU.
  • Nastavovanie interiérových dverí a opravy povrchov. – Opravy a výmeny parkiet a podláh – brúsenie, gitovanie, lakovanie a olejovanie parkiet. – Nastavovanie a servis garážových brán. – Dodávky čistiacich prostriedkov a ošetrovacích sád pre okná, dvere, interiérové dvere, parkey a podlahoviny.

Rosenie skiel
Odporúčame výmenu skiel za sklá s koeficientom prestupu tepla minimálne 1,1 K…
Konzultácia: Radi Vám poradíme spôsob zníženia vlhkosti vo Vašom dome, byte odvlhčovacími zariadeniami.

Netesnosť okien
Je spôsobená napr. poškodeným tesnením. starnutím gumeného tesnenia, zlým nastavením častí kovania,Odporúčame výmenu gumového tesnenia kompletné nastavenie kovania…

Pri otváraní a zatváraní trie krídlo o rám
V takomto príde je potrebné nastavenie, presklenie…

Vchodové dvere sa nezatvárajú
Nastavenie samozatvárača, pántov alebo doraz zámku, výmena kľúčovej vložky…

Rolety:
Montáž rolety mechanickej + elektrickej
Výmena vodiacich líšt a navijákov pôvodných roliet
zrepasovanie starých eslingerových (drevených) roliet

Garážové brány:
Montáž garážovej brány
pozáručný servis garážovej brány (mimo elektrikárskych prác)

CENY SERVISNÉHO ZÁSAHU:

  • výjazd na servisný zásah (v prípade jeho prevedenia): 20,00 ,€ + DPH (platí pre Bratislavu a okolie do 20km)
  • Výjazd na obhliadku (v prípade neprevedenia servisu): 15,00 € + DPH
  • Hodinová sadza za servisné práce: 20,- € / hodina (ráta sa každá začatá polhodina – 10,- € / 30 min.)
  • Pri jednorázovom servise vyššej hodnoty ako 150,- € bez DPH bude cena kalkulovaná individuálne na základe obhliadky technika buď priamo na mieste alebo dodatočne e-mailom.

ČAS REALIZÁCIE a PRÍPLATKY:

Realizácia (výmena, nastavenie, presklenie, iné)= 3 – 10 prac. dní*
EXPRESNÝ ZÁSAH max.do 24 hodín = +50% na všetky ceny
SUPEREXPRES ZÁSAH mimo pracovných hodín a cez víkend = +100% na všetky práce

* v prípade objednávky neštandardného materiálu na servis, kde dodacia lehota je dlhšia ako 10 prac.dní sa o túto dobu predlžuje aj termín dokončenia servisného zásahu.
Informáciu Vám oznámi technik pri zásahu, alebo telefonicky.

KONTAKT na servisné a dokončovacie práce:

telefon: 02/ 4564-2033, mimo pracovných hodín 0905/614-335 pán Vittek
e-mail:  info@okna-dvere.sk

Zameranie

Na základe Vášho záujmu náš technický pracovník telefonicky dohodne s Vami stretnutie na prezentáciu výrobku a to najlepšie vo vzorkových priestoroch našej firmy ak je to možné, kde vám odprezentuje výrobok na funkčných modeloch. Veľkou výhodou je možnosť vyskúšať si ako jednotlivé časti, tak aj celok na dotyk a používanie. Druhá možnosť je návšteva nášho technického pracovníka u vás doma, ktorý dokáže na mieste odprezentovať výrobok na základe prinesených vzoriek. Taktiež je spôsobilý vytvoriť záväznú cenovú ponuku. Nasleduje zameranie stavebného otvoru a oboznámenie zákazníka s technickými záležitosťami ohľadne demontáže a montáže nového výrobku.

Kontaktujte nás: telefonicky 0905 / 614 335 alebo mailom info@okna-dvere.sk

Demontáž

Naši odborní pracovníci šetrným spôsobom odstránia váš starý výrobok. V závislosti od typu Vám vieme naceniť práce s tým spojené. Rozdiel v cene demontáží je v trvaní demontáže. Preto je aj badateľný cenový rozdiel pri ich odstránení. Odvoz stavebného odpadu pri demontáži starých výrobkov je bezplatný.

Montáž

Montáž výrobkov vykonávajú naši zaškolení – certifikovaní pracovníci na vysoko odbornej úrovni. Každý úkon majú dopredu premyslený a zosúladený tak, aby montáž časovo zaťažovala zákazníka čo najmenej. Dĺžka trvania montáže, je priamo závislá od náročnosti montáže a množstva výrobkov. Dielo odovzdávajú čisté a okolie upratané.

Preberací protokol

Odovzdanie diela zákazníkovi je cez preberací protokol, kde sa uvedie stav diela v čase odovzdania zákazníkovi. Po podpise preberacieho protokolu nastáva doplatenie rozdielu medzi výškou zálohy a predajnou cenou diela. Náš technický pracovník je vybavený kompletnými dokladmi podľa platných predpisov.

Objednanie servisného zásahu

servis

Maximum file size: 10MB

Po prevzatí požiadavky naším servisným technikom Vás tento kontaktuje a oznámi Vám čas obhliadky a predbežnú cenu za servisný zásah.
Cena sa môže zmeniť v závislosti od množstva času potrebného na odstránenie reklamovanej závady (viď cenník prác) a tiež v závislosti od spotrebovaného materiálu.

Všetky uvedené ceny v cenníku sú uvedené bez 20% DPH.

Montážne práce pri dodávke okien