Zdvižno posuvné dvere GEALAN S9000
Plastové zdviŽno - posuvné dvere GEALAN S 9000

Zdvižne posuvné dvere GEALAN S 9000

Majte dobrý pocit z bývania
Pomocou našej techniky je možné veľkými dverovými prvkami pohybovať bez problémov. To, či sú dvere otvorené alebo zatvorené, nehrá žiadnu rolu. V každom prípade prúdi do miestnosti veľa svetla. A takmer bezbariérové ​​zakončenie podlahy navyše odstraňuje rozdelenie medzi vnútorným a vonkajším priestorom.

Viac svetla ako inokedy
Kladiete pri Vašich zdvižne posuvných dverách mimoriadny dôraz na zväčšený podiel skla a lepší dopad svetla? Potom má pre Vás GEALAN špeciálne designové riešenie. Pohľadová šírka je tu v pevnej časti oproti normálnemu zdvižne posuvnému krídlu skrátená o viac ako 50%.

Špičkové hodnoty tepelnej izolácie
Už v základnom variante so štandardnými výstužami a bez dodatočných opatrení dosahujú nové zdvižne posuvné dvere veľmi dobrú hodnotu tepelnej izolácie Uf=1,3 W/(m²·K).

Trojité zasklenie
V systéme je možné bez problémov používať moderné trojsklá do 52 mm (s STV® až 54 mm).

Dizajnové
Moderný vzhľad s úzkym krídlom a inovatívnym zasklievacím profilom pre vysoký podiel skla vo fixnom diele.

Výkonné
Vďaka najlepším hodnotám tepelnej izolácie v štandardnej verzii, optimálnemu spracovaniu a inovatívnym detailným riešeniam.

Povrch GEALAN-acrylcolor®
Zdvižne posuvné dvere s osvedčeným povrchom GEALAN-acrylcolor® presvedčia svojou dlhodobou nemennou kvalitou. Ponúka veľkú voľnosť v tvorbe pri novostavbách a renováciách.

Mnohostranné
Vďaka rôznym možnostiam konštrukcie, rôzne prevedeným typom otvárania a mnohostranným možnostiam farebného prevedenia povrchov.

Klasické

Plastové zdvižno-posuvné dvere GEALAN S 9000

Symetrický vzhľad
Už pri štandardnom prevedení je pohľadová šírka krídla so 100 mm veľmi úzka.

Dizajnové

Plastové zdvižno-posuvné dvere GEALAN S 9000

Vyšší podiel skla v pevnom krídle
U tohto špeciálneho variantu sa inak bežné krídlo vo fixnom časti nahradí znateľne užším zasklievacím profilom. Tento krok redukuje pohľadovú šírku v pevnej časti o viac ako 50% pri zachovaní tepelnoizolačných vlastností.