VCHODOVÉ DVERE
VSTÚPTE DO SVETA DVERÍ WIPPRO

VCHODOVÉ DVERE DOMINUJÚ VCHODU – PRVÝ DOJEM PLATÍ

Modely dverí WIPPRO

Od jednoduchého modelu dverí ¨Danburit¨ (drevo s ochranným lakom alebo Max doskou pre vonkajšie použitie, rovnako i v prevedení RAL-/NCS), cez Altholz – staré drevo – prevedenie rady Alpin edície až po štýlové dvere optimálne napasované na vchodový priestor. Všetko zladené k Vášmu domovu – rekonštrukcie i do modernej architektúry. Všetky dvere sú vybavené najkvalitnejšou dvernou technikou. Môžete voliť rôzne bezpečnostné varianty od štandardného zámku až po motorový systém na otlačok prstu.
Naši predajcovia Vám pomôžu nájsť to správne riešenie

NADČASOVÉ A MODERNÉ VCHODOVÉ DVERE

Náš výber moderných modelov vchodových dverí začína od designu hladkých dverí „Danburit“ s lakovanými drevenými povrchy, až po luxusné dvere s LED osvetlením a skutočným kamenným povrchom. Väčšina modelov môže byť tiež navrhnutá ako oblúkové alebo segmentové oblúkové vchodové dvere. S bočnými alebo vrchnými svetlíkmi prichádza svetlo do predsiene. Nadčasové moderné dvere odpovedajú širokej škále štýlov modernej architektúry.

POCIT BEZPEČIA – TRENDY VCHODOVÝCH DVERÍ

Trendy dverí Wippro® pre vidiecky dom. Podľa požiadaviek zákazníka sú možné rôzne prevedení. Boční diely odpovedajú designu dverí. Moderní technológie sú ukryté vo všetkých dverách Wippro – bezpečnostné zámky, kvalitné dverné pánty, zámky na otlačok prstu.

ŠTÝLOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Nájdete tu širokú škálu štýlových vchodových dverí, od štýlu vidieckeho domu po staré apartmány. Dvere vidieckeho domu môžu byť navrhnuté tak, aby ladili s okennými krížmi a fasádnymi prvkami, napríklad „Quartz“, „Peridot“ alebo „Sonnenstein“ – samozrejme tiež v odpovedajúcich farbách. Pretože existuje dostatok možností, určite nájdete vchodové dvere, ktoré sa prispôsobia štýlu dverí interiéru.

VCHODOVÉ DVERE ALPIN EDITION

Vchodové dvere vyrobené so skutočného starého dreva získaného z prirodzene zvetraných dosiek starých stodôl, s červotočom prederavených trámov spálených slnkom alebo starých dubových dosiek. Drevo s hlbokou históriou nezameniteľným pocitom. Ideálne umiestnenie dverí je pre horské chaty, chalupy, lyžiarske hotely a penzióny. Povrchová úprava s prírodným olejom alebo voskom. Rustikálna krása zanecháva trvalý dojem. Dvere Wippro Alpin Edition sú originálne a nezameniteľné.

Rozmanitý výber
Wippro sa vyznačuje širokou ponukou modelov vchodových dverí. Individuálny design vchodových dverí – od rustikálnych, tradičných až po najnovšie trendy v oblasti dverí. Prehliadnite si náš veľký výber rožných vchodových dverí a objavte naše vysoko kvalitní modely v rožných prevedeniach.

Naša ponuka vchodových dverí
Naša dvere Wippro sú k dispozícii ako nadčasové moderné vchodové dvere v rôznych úpravách a štýle, alebo v edíci Alpin. Správne vchodové dvere sú vizitkou každého domu!

Rodinný podnik už po veľa generácií
Od roku 1955 ako rakúska rodinná spoločnosť WIPPRO vyrábame dvere na mieru a kvalitné podkrovní schody na mieru. V spoločnosti Wippro prikladáme veľký význam rodinnému prístupu a kvalitným podmienkam pre prácu a diskusiu. Nič neni nemožné! Hľadáme riešenie spoločne a implementujeme ho najlepším možným spôsobom.

Našou prioritou sú kvalitné výrobky!
Aby naše dvere vždy vyhovovali súčasným štandardom kvality, robíme vlastné kontroly kvality i kontroly nezávislými externými odborníkmi.