teaserbild_expona_domestic_500x300

Podlahy z OBJECTFLOR v unikátnych kolekciách

10 unikátnych kolekcií, široký sortiment výrazných vzorov, 829 farieb pre všetky mysliteľné štýly. Pre domácnosti, firmy, hotely alebo objekty, objectflor spĺňa všetky vaše požiadavky a podlahové konštrukcie. Nechajte sa prekvapiť!

Dizajnové podlahy, homogénne podlahy, gumové podlahoviny, protišmykové podlahy a kaučukové podlahy v rôznych unikátnych kolekciách. Preskúmajte množstvo nezameniteľných optických prevedení v rôznych farbách pre každý štýl – s objectflor zostane pri zariaďovaní podláh v objektoch alebo bytoch všetky priania otvorené. Ale presvedčte sa sami!

expona_design_teaser

DIZAJN EXPOZÍCIE

Dizajnová podlaha pre intenzívne použitie s nášľapnou vrstvou 0,7 mm. Vaše požiadavky sú našou inšpiráciou, naša kolekcia je vašou slobodou pre jednotlivé koncepty.

expona_commercial_teaserkollektionen

EXPONA COMMERCIAL

Dizajnová podlaha pre náročné použitie s nášľapnou vrstvou 0,55 mm. Orientujeme sa na originálne materiály – aby ste mohli realizovať návrhy, ktoré by s originálom neboli možné.

teaserbild_expona_domestic_500x300

EXPONA DOMESTIC

Podlaha pre zdravé bývanie s nášľapnou vrstvou 0,4 mm. Prvotriedne dizajnové podlahy s napodobnením  prírodného dreva a kameňa až po grafické vzory, prvky pre príjemný pocit bývania.

expona_clic_19_db

EXPONA CLIC 19dB

Mimoriadne tichá dizajnová podlaha – dá sa upevniť iba pomocou lepidiel s nášľapnou vrstvou 0,55 mm. S nášľapnou vrstvou 0,55 mm je EXPONA CLIC 19dB ideálny pre komerčné aj súkromné ​​použitie. Robustná dizajnová podlaha presvedčí mnohými technickými výhodami. Okrem toho sa EXPONA CLIC 19dB vyrába s bezftalátovými a biologickými zmäkčovadlami – ďalšie plus pre zdravú vnútornú klímu.

expona_simplay_kollektionteaserbild

EXPONA SIMPLAY

Dizajnová podlaha bez lepenia – efektívna a opakovane použiteľná s nášľapnou vrstvou 0,7 mm.

expona_simplay_zu_den_kollektionen2

EXPOSE SIMPLAY 19 dB

Mimoriadne tichá dizajnová podlaha – dá sa upevniť iba pomocou lepidiel s nášľapnou vrstvou 0,55 mm. 19dB podlaha pre efektívne zníženie hluku.

expona_simplay_carpets_teaser_01

EXPONA SIMPLAY Carpets

Kobercové dlaždice vyrobené z priadzí farbených roztokom sú mimoriadne kvalitné a mimoriadne odolné. Tieto kobercové dlaždice vyrobené z priadzí farbených roztokom sú mimoriadne vysokej kvality a vlákna sú mimoriadne odolné. Koberce EXPONA SIMPLAY dodávajú atmosfére neoceniteľné plus. Miestnosť sa stáva teplou a príjemnou. Chôdza je dobrý pocit. Podlahy sú nenáročné na údržbu a výrazne príjemné.

teaserbild_expona_flow_500x300

EXPONA FLOW

Dizajnová podlaha ako dizajnová – povrchová krytina pre komerčný sektor s nášľapnou vrstvou 0,7 mm

expona_living

EXPONA LIVING

Podlahová krytina pre generácie.

EXPONA LIVING ponúka kreatívny dizajn podlahy v obytných priestoroch s nášľapnou vrstvou 0,3 mm. Kolekcia EXPONA LIVING je všestranná a flexibilná. Každý dizajn je k dispozícii na prilepenie a zacvaknutie – a šesť autentických drevín vyzerá dokonca ako dosky rybej kosti CLIC. 

a_puz_4851_4848_2_300dpi_cmyk_191203

EXPONA PUZZLE

EXPONA PUZZLE spája výhody dizajnovej podlahy s maximálnou funkčnosťou. Kľúč: integrovaný blokovací systém. Vďaka tejto špeciálnej technológii si samokladacia dizajnová krytina nevyžaduje žiadne lepidlá ani lepidlá.

artigo_1

RUBBER FLOORING

Gumená podlaha pre váš projekt. Gumové podlahové krytiny predstavujú rôzne aplikácie, udržateľnosť a dlhú životnosť bez škodlivých látok.
Prvý dojem sa počíta. Tu od základu bodujú gumené podlahy. Prirodzene krásna, všestranná látka na báze latexu zaujme aj na druhý pohľad: Guma je prirodzene elastická, odolná a nevyžaduje PVC, ťažké kovy, halogény ani prchavé zmäkčovadlá. Prirodzenosť skrz naskrz. 

polyflor_teaser1

POLYFLOR Kollektionen

Vysokovýkonné podlahové krytiny pre stavebný sektor. Heterogénna a homogénna podlahová krytina, bezpečnostná krytina a elektricky vodivá podlaha.
Ak od podlahy očakávate špičkovú kvalitu, ste na správnom mieste. Naše vinylové podlahové krytiny sú vhodné pre širokú škálu aplikácií a majú vysoké nároky na vzhľad a výkon. Výber farieb je obrovský.