teaserbild_expona_domestic_500x300

Podlahy CAVALIO v unikátnych kolekciách

3 unikátnych kolekciách, široký sortiment výrazných vzorov, vo veľkej palete farieb pre všetky mysliteľné štýly. Pre domácnosti, firmy, hotely alebo objekty, CAVALIO spĺňa všetky vaše požiadavky a podlahové konštrukcie. Nechajte sa prekvapiť!

Dizajnové podlahy vinylové podlahy v rôznych unikátnych kolekciách. Preskúmajte množstvo nezameniteľných optických prevedení v rôznych farbách pre každý štýl – s CAVALIO zostanú pri zariaďovaní podláh v objektoch alebo bytoch všetky priania otvorené. Ale presvedčte sa sami!

Vinyl CAVALIO Conceptline

Vinyl CAVALIO Conceptline

Kolekcia Conceptline s 24 nádhernými efektmi dreva a kameňa ponúka plnú všestrannosť a rozmanitosť. Conceptline predstavuje vyváženú zmes klasických a súčasných dizajnov, ktoré odrážajú prirodzenú krásu dreva Conceptline s 0,3 mm nášlapnou vrstvou je dokonalým riešením pre každú miestnosť v domácnosti a dokonca aj pre svetlé komerčné interiéry.

Vinil CAVALIO Projectline

Vinyl CAVALIO Projectline

Rovnako ako v prípade Conceptline, aj Projectline predstavuje rad 24 krásne vybraných drevín a kameňov. S pridanou výhodou prémiovej 0,55 nášľapnej vrstvy je kolekcia vhodná do ťažkých komerčných interiérov. Projectline je rovnako štýlový v obytných interiéroch a na použitie v celej domácnosti.

Vinyl CAVALIO LOC

Vinyl CAVALIO LOC Clic

LOC je najnovšia inovácia z kolekcie Cavalio – všetkých 24 odtieňov Projectline je teraz dostupných v patentovanom podlahovom riešení Loc. Jedinečný spojovací systém CLIC 4,5mm eliminuje potrebu lepidla, čím skracuje čas inštalácie na polovicu a ponúka až 19 dB redukciu kročajového hluku. Skonštruovaný s prémiovou 0,55 nášľapnou vrstvou, LOC je vhodný pre ťažké komerčné interiéry, ako aj rezidenčné projekty.