Vnútorné horizontálne žalúzie

Interiérové žalúzie – horizontálne

Patria medzi najobľúbenejšie tieniace prostriedky v interiéri. Ich výborná schopnosť odrážať svetlo a teplo, dlhá životnosť, jednoduchá obsluha a údržba ako aj široká ponuka farebných odtieňov v súlade s ostatnými doplnkami ich predurčujú ako optimálne riešenie pre bytové a rodinné domy. Najbežnejším modelom sú celotieniace žalúzie, zabezpečujúce maximálne zatienenie okennej výplne.

Pre zákazníkov, ktorí sa rozhodnú pre naše drevené eurookná, máme pripravené žalúzie vyrobené z prírodného dreviny lipovina alebo bambus. Drevené lamely sú takisto nenáročné na údržbu, extrémne tvrdé, pružné a stálofarebné. Sú odolné voči zmene teploty a nenasávajú vlhkosť, preto sú ideálne aj do vlhkého prostredia.

Pre ich takmer neobmedzené rozmerové možnosti sú ideálnym riešením pre zatienenie veľkých sklenených plôch v administratívnych budovách či výkladoch obchodných prevádzok. Dokonca sa v mnohých prípadoch používajú ako ekonomické riešenie na rozdelenie priestoru bez nutného stavebného zásahu. Na výber je opäť široká paleta farebných prevedení. Jednoduchá a bezproblémová údržba je samozrejmosťou.

Žaluzie Plisé

Látkové žaluzie plisé

Elegancia spätá s funkčnosťou
ŠIROKÁ ŠKÁLA FARIEB A DEKOROV
Výnimočne flexibilný, elegantný a veľmi dekoratívny prvok do vašich okien. Žalúzie Plisé predstavujú veľmi efektívny, dokonalý a estetický spôsob zatienenia. Materiálom na tienenie je špeciálna plisovaná látka. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále farieb látok je plisé vysoko elegantným doplnkom každého moderného interiéru.

Textilné roletky

Textilní roletky

Vylaďte si interiér
VOLBA INTENZITY ZASTÍNĚNÍ A KOMPLEXNÍHO BAREVNÉHO SLADĚNÍ
Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínicího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodicími krycími lištami a krytem návinu.

Textilné roletky DEŇ/NOC

Textilné roletky DEŇ / NOC

Vylaďte si interiér
VOĽBA INTENZITY ZASTÍNENIA A KOMPLEXNÉHO FAREBNÉHO ZLADENIA
Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenie interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie elegantne doplnia Váš interiér
NAHRADIA ZÁCLONY ALEBO ZÁVESY
Vertikálne žalúzie elegantne doplnia Váš interiér a úplne nahradia záclony alebo závesy. Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov vkusne a moderne zladíte Vašu kanceláriu aj domov. Ich antistatická úprava, farebná a tvarová stálosť vyžadujú minimálne nároky na údržbu. Medzi jej ďalšie prednosti patrí schopnosť zacloniť veľké plochy.
Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla, pričom celkový dojem vedie k prevzdušneniu celého priestoru. Prekvapí Vás množstvom neočakávaných svetelných a priestorových efektov.