deliace steny PALACE
deliace steny PALACE

Parthos je už od roku 1968 popredným európskym výrobcom pohyblivých stenových systémov a skladacích dverí. Obchodným partnerom spoločnosti Parthos pre SR je RAVI Slovakia. Vytvorenie priestoru a sloboda dizajnu sú dva piliere, na ktorých je naša produktová rada založená. Flexibilita vo využití priestoru je vďaka výrobkom Parthos neoddeliteľnou súčasťou dizajnu interiéru.  Parthos je synonymom tradičného spracovania, kvality a spoľahlivosti (certifikát ISO 9001). Približne 70% všetkých stien a dverí je exportovaných, a to nielen do európskych krajín, ale aj do Ázie, Austrálie, USA a na Stredný východ.

Okrem toho spoločnosť Parthos dodáva svoje výrobky interiérovým dizajnérom a aranžérom. Týmto spôsobom Parthos dáva svoje vedomosti a výrobné priestory k dispozícii aj tretím osobám.

Firma Parthos zamestnáva približne 110 skúsených zamestnancov v krytom závode o rozlohe 11 000 m2. So stenovými systémami Parthos, ktoré sú vyrábané a povrchovo upravované presne podľa požiadaviek zákazníkov, môžu používatelia rýchlo rozdeliť veľké priestory a za všetkých okolností tak optimálne využiť dostupný priestor.

  • protihluková úprava až do 56dB
  • možnosť protipožiarneho prevedenia
  • celosklenné prevedenia
  • možnosť povrchovej úpravy podľa potrieb zákazníka

“Dizajn pre priestor” tak presne vystihuje filozofiu spoločnosti Parthos.