innentueren_f

SLIM – zárubňa zarovno so stenou

VNÚTORNÉ DVERE PATRIA DNES K VÝBAVE MIESTNOSTI oveľa viac ako v minulosti. Nie sú len nevyhnutnosťou stavby, ale predstavujú kreatívny prvok spĺňajúci priania budúceho majiteľa. Preto vytvárame trvalo nové trendy v oblasti architektúry a designu. Snažíme sa našim zákazníkom ponúknuť rôzne variácie farieb a materiálov. Súčasne pomocou najnovších technológií zvyšujeme ochranu pred hlukom, odolnosť povrchových úprav a životnosť dverí.

Dverový systém je spojením rámu, dverného krídla a steny. Opticky revolučné zárubňové systémy Wippro “SLIM” a “SLIM-IN” sú novým vizuálnym a technickým riešením zárubní a dverí zarovno so stenou, ako interiérových prvkov.

Jadrom týchto dverných systémov je do najmenšieho detailu dokonale prepracovaný hliníkový rám, ktorý je omietnutý a tak “neviditeľný” a tvorí ukotvenie pre zárubňu lícujúcu so stenou. Tieto rámové systémy sú ideálne aj pre sadrokartónové steny. Pevne pripojená sieťka zabezpečuje ideálne pripojenie k murivu, čím zamedzuje možnosti vzniku trhlín počas nasledujúcich rokov!

haus-h-linz

NOVINKA! Hladké interiérové dvere – zarovno zo stenou.

TREND HLADKÉHO VZHĽADU dodržuje WIPPRO – tiež u svojich interiérových dverí a predstavuje revolučný systém zárubní SLIM, ktoré vytvárajú vzhľad roviny so stenou. Srdcom tohto systému je špeciálna hliníková zárubňa, ktorú je možné omietnuť a tak vytvoriť základ pre drevenú zárubňu.

VŠETKY VÝHODY zárubní SLIM:

  • zárubňa a dverové krídlo v jednej rovine so stenou
  • flexibilná farebná úprava
  • hladký vzhľad stien: moderný dizajn pre kreatívne usporiadanie miestností
  • veľmi úzka a moderná zárubňa
  • otvárateľné von i dovnútra miestnosti
  • trojrozmerné nastaviteľné, skryté závesy TECTUS
mauerbuendige_zargen_slim_flat_smob_0001_slim-min
12771618_10153864288127348_8671782132685696462_o
mauerbuendige_zargen_slim_flat_smob_0000_slim_in-min
dvere - interierové dvere
slim-2