Parkety a podlahy

Parkety, podlahy a obklady tilo, výrobky ktoré Vás prekvapia svojou kvalitou a dlhou životnosťou. Ponúkame Vám masívne parkety, dýhované parkety, trojvrstvové parkety, vinylové a korkové podlahy, linoleum ( marmoleum ), exteriérové terasy a obklad fásády domu a mnoho ďalších...

Drevené parkety ponúkajú široké spektrum drevín a rôznorodosť vzorov. Rôzne metódy spracovania drevených parkiet a nové spôsoby povrchovej úpravy umožňujú docieliť širšiu škálu efektov. Týka sa to vyvážených, harmonicky farebných tónov alebo ich zjemnenia bielou patinou, ale aj variantov s patinou ľahkej opotrebovanosti. Svojou expresivitou oslovujú aj drevené parkety s nerovnou povrchovou štruktúrou. Kefované, hobľované, štruktúrované, brúsené alebo vlnité povrchy vnášajú do veľkoplošných drevených parkiet nápadný život. Novú generáciu parkiet z tvrdého dreva reprezentujú v našom sortimente trojvrstvové, dyhované a masívne drevené parkety vhodné aj do priestorov s podlahovým kúrením. Súčasným trendom sú veľkoplošné dubové parkety v rôznych farbách, od svetlých odtieňov k sivej až zemito tmavej. Ponúkame drevené parkety s povrchovou úpravou lak alebo prírodný olej. Sortiment parkiet zahŕňa palubovky (1-lamela), 3-lamelové, inline a longline, dýhované, lakované alebo olejované parkety to všetko Vám ponúka tilo.

Home Home

Firma tilo, kladiem veľký dôraz na remeselné spracovanie svojich výrobkov. Nech sa už jedná o prírodné podlahy, panely pre steny, stropy alebo profilové lišty, v každom jednotlivom produkte je láska a spojenie pracovníkov firmy tilo s materiálom akým drevo. tilo kvalitné výrobky sú k dodávke len v špecializovaných obchodoch.


5 dôvodov prečo si vybrať tilo drevené parkety

ZDRAVIE – pre produkty firmy tilo sa používajú iba D3 biele lepidlá, ktoré sú zo 100% bez formaldehydov.

Prírodný – vrchná vrstva vašej tilo parketovej podlahy pozostáva z masívneho dreva skrz na skrz. Kombinované s prírodnou olejovou povrchovou vrstvou dostanete od tila optimálnu prírodnú podlahu –priateľský životnému prostrediu, šetriaci prírodné zdroje a zdravie. Príroda nám leží na srdciach. Vybrané nerastné suroviny budú efektívne, starostlivo a s pohľadom na životné prostredie spracované. tilo je spoločnosť s certifikátom FSC.

Estetika – prírodná podlaha tilo ponúka veľkú rozmanitosť ušľachtilých typov dreva, triedenie a dizajn – vrchol estetiky pre váš domov, v ktorom chcete bývať. Krás v celku, starostlivo spracovaná až do posledného detailu.

4 spoľahlivo - 30 alebo 15 ročná garancia na kvalitu, ktorá vydrží, čo tilo sľubuje: optimálnu vlhkosť dreva, maximálna presnosť a precíznosť spracovania ako rýchle a jednoduché položenie s tiloFIX spojmi. Vaša prírodná podlaha tilo určite bude pasovať.

Dlhovekosť - tilo prírodná podlaha Vám ponúka vrstvu po vrstve stabilitu a bytový komfort na veľa rokov: nepatrná tvorba trhlín spojov je zabezpečená za pomoci pevných spojov, ľahká renovácia vďaka masívnej úžitkovej vrstve, vhodné aj pre podlahové kúrenie.


Tilo garancia kvality

tilo GmbH, Lohnsburg, preberá za svoje produkty garanciu kvality. Garancia sa vzťahuje na skryté vady podlahy, na materiálové alebo výrobné vady podlahy, ktoré sa počas záručnej doby objavia. Garancia sa vzťahuje výhradne na prvú pokládku parkiet pri prirodzenej záťaži v súkromnej oblasti, s výnimkou vlhkých a mokrých priestorov. Prosíme Vás dodržiavajte záručné podmienky!

parketyTwist plus lakovanie – pre namáhanú podlahu, tvrdá a elastická zároveň.

parketyTwist MAXX lakovanie – nová lakovacia technológia pre najlepšiu ochranu Hobo a korkových parkiet.

Vital UV- olejované – najprirodzenejší a najkrajší spôsob ochrany tilo parkiet.

Vital OXI- olejované – prírodná ochrana tilo parkiet pre zdravú bytovú klímu.

parketyLinopol Acryl – pre kvalitne chránený povrch.

 Vinyl matt - ochrana pre kvalitný materál. 

Home    Home

Tu nájdete prehľad podláh tilo prírodných a zodpovedajúce inštaláciu


typ parkety

Povrchová

úprava

olejované

Povrchová

úprava

lakované

Montáž

lepením

Montáž

plávajúca

podlaha

Inline Masívne

x x x  

Parkety 1 lamela

x x x x

Parkety 3 lamela

x x x x
Dýhované parkety x x   x
Korková plávajúca podlaha x x   x
Lino podlahy   x   x
Vinilové podlahy x     x

 Copyright (c) 2012 www.ravi.sk | Plastové okná za super cenu pre každého | All rights reserved. | Webdesign 4all.sk.