Okná

Nie je pravda, že všetky okná sú také isté. V RAVI Slovakia sa môžete o tom presvedčiť a vybrať výrobok s parametrami, ktoré spĺňajú konkrétne očakávania a vyhovujú vaším individuálnym potrebám.

PLASTOVÉ OKNÁ 

RAVI Slovakia používa len profily nemeckej firmy GEALAN , teda koncernu s mnohoročnou tradíciou v Európe. Okná sú vybavené kovaním striebornej farby firmy MACO. V štandardnom prevedení nájdete dvojsklá U=1,0 NEUTRAL alebo trojsklá s U= až 0,3, bez nežiadúceho efektu šedého bledého svetla. S cieľom zdôrazniť individuálny ráz každého okna, každé okno je vybavené subtílnou okennou lištou a originálnou kľučkou HOPPE s futuristickým tvarom. Ku všetkým oknám ponúkame dodatočné prvky, špeciálne druhy bezpečnostných kovaní, širokú ponuku špeciálnych skiel a vonkajšie rolety. Okná je možné doplniť estetickými parapetmi a praktickými protihmyzovými sieťami.

        

DREVENÉ EUROOKNÁ, DREVO-HLINÍKOVÉ OKNÁ A VCHODOVÉ DVERE ALBO®

český výrobca s tradíciou od roku 1880

Vo výrobnom programe firmy ALBO nájdete drevené okná, drevené euro okná (eurookná), drevohliníkové okná, drevené vstupné vchodové dvere, interiérové dvere, zimné záhrady, špeciálne výrobky ako sekcionálne garážové brány, zdvižne odsuvné dvere, posuvné dvere, skladacie steny a ďalšie stavebno stolárske výrobky.

Okná ALBO sa vyrábajú v hĺbkach profilu 68, 78 a 92 mm. Drevené vchodové dvere ALBO ponúkame vo viac ako 150 tvarových variantoch.

inro

DREVO-HLINÍKOVÉ OKNÁ ALBO®

Bezúdržbový hliník z exteriéru a krásné prírodné drevo

z interiéru... Je to ideálna kombinácia pre Vaše okná?

Veľa ľudí si pri zariaďovaní svojho bytu či rodinného domu, alebo pri ich rekonštrukcii kladie otázku: aké okná budú najvhodnejšie? Všetci sa zhodneme na tom, že ideálne okná sú také, ktoré dobre izolujú, ktorá sa nemusia opakovane natierať a ktoré súčasne aj pekne vyzerajú.

Pekne, teplo a útulne - s certifikátom pre pasívne domy!

    

 

HLINÍKOVÉ OKNÁ, FASÁDY A SVETLÍKY

Ponúkame kompletný servis vrátene technického riešenia pre použitie hliníkových systémov využiteľných na výplne okenných a dverných otvorov, fasád, presklených striech, svetlíkov a zimných záhrad. Súčasťou je i príslušenstvo (žalúzie, slnečné clony, sieťky proti hmyzu). Uvedené stavebné prvky sú vhodné pre bytové, občianske, polyfunkčné i priemyselné stavby. Stredisko výroby disponuje kvalifikovaným personálom, čo je garanciou vysokej kvality výrobkov. 

Fenster und TürenSchiebetürenFassaden

 
Copyright (c) 2012 www.ravi.sk | Plastové okná za super cenu pre každého | All rights reserved. | Webdesign 4all.sk.