Interiérové dvere

  

Individuálne potreby a vysoké nároky sú podkladom pre WIPPRO výrobu. Trvalá kvalita - Dokonalý tvar krásy - Premyslená funkčnosť označujú WIPPRO výrobky, ktoré nevyzerajú luxusne len na povrchu.

  Spoločnosť WIPPRO je rakúskeho pôvodu a s pôsobením na trhoch po celom svete. Podľa vyhlásenia o poslaní spoločnosti WIPPRO, je úspech našich produktov a služieb úzko spojená s kvalitou, a preto je nevyhnutné, aby budovanie dôvery s našimi zákazníkmi. Spoločnosť je zameraná na integráciu najnovších technológí do vývoja našich produktov. Aktívne podporujeme ochranu životného prostredia. Každý jednotlivec spoločnosti WIPPR je zodpovedný za rozvoj spoločnosti a určuje jej povesť. 

  Neoddeliteľnou súčasťou vnútorných dverí a dnes už samozrejmosťou nových či renomovaných interiérov sú obkladové zárubne, na vývoji ktorých WIPPRO neustále pracujem už viac ako 50 rokov. Každým rokom sa firma pokúša vyvíjať nové prevedenia dverí a vychádza na trh z novými prevedeniami. V roku 2002 ako novinku predstavili obkladové zárubne Design DeLuxe, ktorá si našla uplatnenie predovšetkým v moderných interiéroch. V roku 2003 pre Vás a radu architektonických ateliérov vítaná a dlho očakávaná zárubňa pre bezfalcové dverné krídlo, ktorá je osádzaná presne do stavebného otvoru a nepresahuje hranu steny, pod názvom Slim Edition. V roku 2008 vyšla spoločnosť s interiérovými dverami do maximálnych rozmerov 130cm širokých a 370cm vysokých pre jedno krídlo. V roku 2008 spoločnosť predstavila na výstave CONECO priestorovo šetriace dvere DUOPLAN - TRIPLAN a v roku 2010 dvere MONOPLAN. Pokračovaním vývoja firma neprestáva ani v týchto rokoch a prináša neustále nové modely a tvary dverí. Vývoj pokračuje aj na základe požiadaviek architektonických ateliérov a našich zákazníkov. 

    Dlhodobé remeselnícke skúsenosti kombinované s inovačnými technikami dávajú zákazníkovi ukľudňujúcu istotu získať absolútne najlepšie výrobky. Presné spracovanie a láska k detailu sú typickým znakom WIPPRO kvality, ktorú Vám garantujeme. 

           http://www.okna-dvere.sk/wippro/Modely%20typy%20zarubni/LimitedEdit.jpg          http://www.okna-dvere.sk/wippro/Modely%20novinky/Zitrin-BL-B-WS.jpg

 

Zarubňové systémy

 


Copyright (c) 2012 www.ravi.sk | Plastové okná za super cenu pre každého | All rights reserved. | Webdesign 4all.sk.