Deliace steny

 
   


Parthos je už od roku 1968 popredným európskym výrobcom pohyblivých stenových systémov a skladacích dverí. Obchodným partnerom spoločnosti Parthos pre SR je RAVI Slovakia. Vytvorenie priestoru a sloboda dizajnu sú dva piliere, na ktorých je naša produktová rada založená. Flexibilita vo využití priestoru je vďaka výrobkom Parthos neoddeliteľnou súčasťou dizajnu interiéru. 

Parthos je synonymom tradičného spracovania, kvality a spoľahlivosti (certifikát ISO 9001). Približne 70% všetkých stien a dverí je exportovaných, a to nielen do európskych krajín, ale aj do Ázie, Austrálie, USA a na Stredný východ.

 Okrem toho spoločnosť Parthos dodáva svoje výrobky interiérovým dizajnérom a aranžérom. Týmto spôsobom Parthos dáva svoje vedomosti a výrobné priestory k dispozícii aj tretím osobám.

 Firma Parthos zamestnáva približne 110 skúsených zamestnancov v krytom závode o rozlohe 11 000 m2.

 Sa stenovými systémami Parthos, ktoré sú vyrábané a povrchovo upravované presne podľa požiadaviek zákazníkov, môžu používatelia rýchlo rozdeliť veľké priestory a za všetkých okolností tak optimálne využiť dostupný priestor.

 

- protihluková úprava až do 56dB
- možnosť protipožiarneho prevedenia
- celosklenné prevedenia
- možnosť povrchovej úpravy podľa potrieb zákazníka

 

"Dizajn pre priestor" tak presne vystihuje filozofiu spoločnosti Parthos. 
 

       
    
 


Copyright (c) 2012 www.ravi.sk | Plastové okná za super cenu pre každého | All rights reserved. | Webdesign 4all.sk.