Vchodové brány bytového domu

  

     Každý z nás sa chce cítiť v našich bytových domoch bezpečne. Väčšina z nás žije vo veľkých bytových panelových domoch ( PANELÁKOCH ) a prvým kontaktom pri každom príchode do svojho útulného domova a krásnych bytov je spoločná vchodová brána do domu. Skoro každá je už za svojou životnosťou a isto sa nám dáte za pravdu, že svoje má už odslúžené, ako sa hovorí..... už je po životnosti.

      Naša spoločnosť Vám prináša riešenie, ako Vašu starú ocelovú, drevenú alebo inú bránu vymeniť za novú hliníkovú, plastovú alebo drevohliníkovú, ktorej tepelno-izolačné vlastnosti a technická prepracovanosť, bezproblémové fungovanie a nové možnosti použitia systémov elektronického otvárania napr. DEK klúčmi, doplnenú o samozatvárač s aretáciou, novými ANTIVANDAL zvončekovými systémami, modernými schránkovými systémami  a elegantne pôsobiacimi madlami. Samozrejme profesionálne namontovanú, podľa všetkých platných technických noriem a spôsobov modernej montáže.

      Na základe Vašich základných informácií o Vašej starej bráne Vám ochotne spracujeme orientačnú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek a predstáv, navrhneme pre Vás najvhodnejšie technické riešenie a po spoločnom prerokovaní našej ponuky a Vašom rozhodnutí, realizovať výmenu vchodovej brány našou spoločnosťou, danú bránu osobne zameráme a následne zrealizujeme jej dodávku.Copyright (c) 2012 www.ravi.sk | Plastové okná za super cenu pre každého | All rights reserved. | Webdesign 4all.sk.