Rolovacie garážové brány

ROLOVACIE BRÁNY

Rolovacie brány sú perfektným riešením v prípade, že potrebujete priestor pod stropom v garáži. Brány sa jednoducho zrolujú nad otvorom a priestor pod stropom v garáži zostáva voľný. Základný konštrukčný prvok brány tvoria lamely vyplnené polyuretánovou penou. Kĺbové spojenie umožňuje ich rolovanie na hriadeľ uložený v hliníkovom boxe alebo na hriadeľ upevnený na konzolách. Hliníkové rolovateľné lamely sú vedené v hliníkových vodiacich profi loch, ktorých trojnásobné kefkové tesnenie zabezpečuje dokonalé tesnenie brány.

dizajn pásový
typ lamely N55 alebo N77
povrch hladký
izolácia polyuretán
tesnenie trojnásobné kefkové
ovládanie elektrické
typ motora rúrový, bočný
rozmery brány max. šírka 5,5 m, max. výška 3,2 m, max. plocha 16 m2

DOPLNKY

  • LAMELY S PRESVETĽUJÚCIMI AKRYLÁTOVÝMI OKIENKAMI - Podľa Vašich požiadaviek môže byť ktorákoľvek lamela garážovej brány osadená akrylátovými okienkami.
  • LAMELY S PREVETRÁVAJÚCIMI MRIEŽKAMI - V prípade nároku na vetranie garáže ponúkame lamely osadené prevetrávajúcimi mriežkami.
  • INFRAZÁVORA - Infračervená závora zabráni poškodeniu brány v prípade, že sa v dráhe brány vyskytne prekážka. Systém fotobuniek zaznamená prekážku a zastaví pohyb brány.
  • BEZPEČNOSTNÁ KONTAKTNÁ LIŠTA - Optoelektronická koncová lišta okamžite zareaguje na dotyk brány s prekážkou. Pohyb brány sa zastaví a samotný náraz je veľmi jemný.
  • BEZPEČNOSTNÉ ZÁVESY - Slúžia ako ochrana proti odtrhnutiu hornej lamely od hriadeľa.


POHONY Rolovacie grážové brány je možné ovládať manuálne, ale použitie elektrického pohonu a diaľkového ovládania Vám jednoznačne doporučujeme. Pri použití elektrického pohonu je možné bránu ovládať diaľkovým ovládačom alebo trojtlačítkom.  • GARÁŽOVÉ BRÁNY - Slabá intenzita prevádzky. Elektrický rúrový motor s možnosťou núdzového manuálneho ovládania. Doplnok: elektromechanická padacia brzda.
  • PRIEMYSELNÉ BRÁNY - Silná intenzita prevádzky. Bočný motor so zabudovanou padacou brzdou a núdzovým manuálnym ovládaním.
  • OVLÁDANIE - Elektrický uzamykateľný spínač, uzamykateľné trojtlačíkom, poťahovacie elektrické spínače, diaľkové ovládanie, automatické zatváranie.


FAREBNÉ PREVEDENIE
Garážová brána je významný estetický prvok vášho domu. Široká farebná škála lamiel poskytuje komfort individuálnych riešení.
FAREBNÉ PREVEDENIE BOXOV A VODIACICH LÍŠT
biela tmavo hnedá voliteľná - RAL

FAREBNÉ PREVEDENIE LAMIEL N55
sivá strieborná biela krémová béžová hnedá
 
bronz zlatý dub teak RAL laminovanie  
FAREBNÉ PREVEDENIE LAMIEL N77
čierna antracit sivá strieborná biela krémová
béžová hnedá tmavohnedá červená zelená - jedľa zelaná - mach
modrá zlatý dub teak orech RAL laminovanie


TECHNICKÉ INFORMÁCIE
Garážové rolovacie brány konzolové alebo s hliníkovým boxom, ovládané motorom s núdzovou prevodovkou pre ovládanie kľukou. Adaptabilnosť pre pôvodné aj nové stavebné otvory. Možnosť umiestnenia brány za otvor, do otvoru a pred otvor.

Typ brányLamelaUloženie hriadeľaHriadeľPohonMax. šírkaMax. výškaPlocha
55 Rol Box N55 bočný kryt boxu pevný rúrový 4.0 m 3,0 m 10 m2
55 Rol Kon N55 podperná konzola pevný rúrový 4,0 m 3,0 m 10 m2
77 Rol Box N77 bočný kryt boxu pevný rúrový 5,5 m 3,2 m 16 m2
77 Rol Kon N77 podperná konzola posuvný rúrový 5,5 m 3,2 m 16 m2
77 Anrol Box N77 bočný kryt boxu posuvný rúrový 5,5 m 3,2 m 16 m2
77 Anrol Kon N77 podperná konzola posuvný rúrový 5,5 m 3,2 m 16 m2
77 A. K. TEMPO N77 podperná konzola posuvný bočný 5,5 m 3,2 m 16 m2Copyright (c) 2012 www.ravi.sk | Plastové okná za super cenu pre každého | All rights reserved. | Webdesign 4all.sk.