Limited Edition - celodrevené

MASÍV najvyšší stupeň kvality - Luxus a Exkluzivita prevedenia bez obmedzení aj pre náročnejších

Zárubňa je zhotovená z vrstveného lepeného dreva a masívneho náglejku na hrane, s možnosťou použitia štandardne 18 typov prírodných dýh, pričom firma do dnešného dňa dodávala svoje výrobky vo viac ako 58 typoch prírodných dýh a možnosťou lakovania alebo morenia aj podľa vzoriek zákazníka v takmer neobmedzenej palete povrchových úprav. Dvere a zárubňa sú dodávané v zloženom stave, celoplošne hladko prebrúsené a lakované v konečnej úprave. Podľa druhu voľby sú možné rôzne profilovania zárubní. Hotové dverné krídlo je už vo výrobe osadené do zárubne a dodáva sa ako jeden celý element. Podľa spôsobu zadania a špecifikácie zákazníka je drevina odborne vybraná tak, aby spĺňala všetky jeho požiadavky, čo umožňuje dodávať dvere i s obojstranne rozdielnou povrchovou úpravou (dýhou alebo lakovaním). Maximálne rozmery jedného krídla dverí sú 350 x 120cm čo predstavuje v dnešnej dobe špičku medzi výrobcami interérových dverí. Tu je jednoducho možnosť sa individuálne rozhodnúť.

Tí, ktorí ho už majú, vedia, čo to znamená: Šťastie extra triedy. Zodpovedná zaň je spoločnosť WIPPRO – výrobca vnútorných a domových dverí extra triedy. Prvotriedna v technike a dizajne, individuálna v prevedení, vysokohodnotná v spracovaní. To je WIPPRO, čistá extra trieda pre pocit z bývania v čistej kultúre.

Hľadáte vo veciach dverí niečo zvláštne, niečo, čo nemá každý? Kvalita neznamená pre Váš život len klišé – je to základný princíp bez kompromisov. Potom máte s WIPPRO po ruke toho správneho partnera: Výrobky hornorakúskeho podniku dôsledne zastávajú presadenie pojmu kvalita: Materiály, technika, dizajn, spracovanie – vo všetkom, na čom nájdete nápis WIPPRO, je o štipku viac prvotriedneho charakteru. Od odborného poradenstva až po montáž, od technického sprievodu až po servis. Výrobky našej spoločnosti nie sú žiadne masové výrobky, ale sú zhotovené pre každého zákazníka individuálne veľmi dobre kvalifikovanými zamestnancami. Z vysokohodnotných surovín, z domáceho dreva a doplnkov, ktoré dôkladne dotvárajú filozofiu výrobkov pre náročných. Samozrejme naše výrobky neustále inovujeme, ako napr. zavedením vypuklých zárubní alebo tupého hranenia dverí, vďaka ktorým ožíva sen o hladkom foyer.

 

LIMITED EDITION   LIMITED-IN EDITION
DESIGN EDITION  

DESIGN-IN EDITION

DESIGN SOFTLINE EDITION   DESIGN DE LUXE EDITION
 AVATGARDE    CHARISMA
 RÁMOVÁ zárubňa    RENOVAČNÁ zárubňa
   

  

 
 


Copyright (c) 2012 www.ravi.sk | Plastové okná za super cenu pre každého | All rights reserved. | Webdesign 4all.sk.