Drevené dvere WIPPRO


Presvedčte sa o prekvapujúcej rozmanitosti. Vo Wippro nájdete určite niečo podľa Vašej chuti. Ako špecialitu ponúkame domové dvere s obojstranne rozdielnym povrchovým prevedením. Tak perfektne pasujú Vaše vchodové dvere k vonkajšej fasáde a zároveň optimálne ladia s Vaším interiérom. Zárukou bezpečnosti je päťdielny bezpečnostný zámok so štyrmi otočeniami a dodatočnou trezorovou čapovou závorou. Pre novostavbu alebo renováciu zhotovené na mieru. V prevedení s polkruhovým oblúkom, segmentovým oblúkom, ako aj s bočným dielom alebo osvetlením zhora, všetko ladí s Vaším vchodom.

Technika & štruktúra domových dverí Wippro

Rám

Vrstvené lepené drevo s masívnymi drevenými vložkami v drážke a v oblasti hrán. Rám s dvojstupňovou drážkou.

Krídlo dvier

Nosná časť z vrstveného lepeného dreva a spevňujúci rám s integrovanou masívnou drevenou časťou v mieste dvojitej drážky, do krídla sú integrované tiež 2 silikónové tesnenia. Ako izolácia je použitá vodeodolná PU izolácia v krídle dverí, ako aj vo výplni. Ako stabilizačná bariéra a ako zábrana proti prerazeniu slúži kovová platňa, umiestnená pod poslednou krycou vrstvou.

 

Trojdimenzionálne nastaviteľné závesy

s nylónovými vrstvami umožňujú jemné nastavenie miery pritlačenia tesnenia k rámu a upraviť polohu krídla dverí bez jeho predchádzajúceho zvesenia!

 

Viacnásobné uzamykanie

zámkom s piatimi otočeniami a hlavným čapom sériovo. Uzatváracie plechy sú nastaviteľné, tým sa dá nastaviť optimálne pritlačenie v daných smeroch. Voliteľné je doplnenie prídavnými zamykacími mechanizmami s trezorovými čapmi, je to 12 (2x6) dodatočných čapov zabezpečujúcich optimálnu ochranu proti vlámaniu! Dodatočne sa dá objednať nerezová vložka s rozetovým krytom s integrovanou poistkou proti navŕtaniu.

Špeciálna nastavovacia skrutka

reguluje prostredníctvom jednoduchého otáčania pritlačenie tesnenia hore a dole. Takto je zaručená trvalá nepriepustnosť pri každom počasí. Dodatočné nastavenie je samozrejme vždy možné!

 

Základné sklá

Sklenené umelecké diela. Okúzľujúci kontrast k drevu, kameňu a kovu. Až svetlo prebúdza k životu, rozjasňuje a rozžiaruje. Vďaka širokému výberu zhotovení sú ozdobou každých dvier. Sklá sa vyrábajú starým remeselným spôsobom a ponúkajú individuálne riešenia farby a tvaru.

border=0

border=0

border=0

border=0

border=0

Basic

Diamante

Opus

matné sklo biele

Ornament 504 biely

border=0

border=0

border=0

border=0

border=0

činčila biela

ľadové kvety biele

Uadi biele

staronem. Kathedral biele

staronem. Kathedral bronzové

border=0

border=0

border=0

border=0

border=0

Pave biele

Linea biele

Punto biele

Mastercarre biele

Santinato biele

 

 Copyright (c) 2012 www.ravi.sk | Plastové okná za super cenu pre každého | All rights reserved. | Webdesign 4all.sk.