Doplnky

autokovolak

 

Sítě proti hmyzu Horizontální žaluzie Vertikální žaluzie Látkové roletky Venkovní rolety Venkovní žaluzie Markýzy


PARAPETY

autokovolak

Materiál: HLINÍK AlMgSi0,5 F-25

HRÚBKA:1.6 mm - 2.5 mm Hrúbka materiálu je úmerná šírke parapetu.

Maximálna dĺžka parapetu: 6000 mm */**

Zloženie použitého materiálu je najvhodnejšie na parapetné plechy vystavené nepriazniam počasia. Tvrdenie materiálu s označením F-25 Vám dáva záruku najtvrdšieho hliníkového profilu.

Ochrannú fóliu, ktorou sú zabezpečené hliníkové parapety dodávané firmou AUTOKOVOLAK, je nutné odstrániť najneskôr týždeň po zapucovaní parapetov do fasády! Ak je nutné fóliu odstrániť skôr bude odberateľ upozornený.


Parapetné plechy sa dodávajú výhradne s povrchovou úpravou ošetrené ochrannou fóliou.

Parapetné plechy s povrchovou úpravou RAL 9016 (biela)
                                                          ELOX EV1 (prírodný elox)
                                                          ELOX G214 (stredný bronz)
držíme na sklade v štandartných šírkach uvedených v cenníku.*

***Nadštandartné odtiene: C-33 imitácia ELOX stredný bronz
                                      Silber 29/90003 matné
                                      RAL 9006 29/90024 lesklé

Sítě proti hmyzu

 SIEŤKY proti hmyzu pre okná a dvere pevné, otváravé aj posuvné

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Hoci je ich funkcia predovšetkým praktická, svojím moderným designom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Siete proti hmyzu sú z hľadiska zhotovenia a montáže nenáročnou záležitosťou. Sieť je vyrobená zo skleného vlákna potiahnutého plastom, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je vyrábaná v šedej a čiernej farbe a na okennom profile je takmer neviditeľná. Je možné zvoliť medzi pevnou alebo rolovacie sietí, ktorá je upevnená v decentnom ráme vo farbe podľa Vášho priania a vôbec nenarušuje celkový vzhľad okna.

 

Látkové roletky Horizontální žaluzie Vertikální žaluzie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žalúzie

Patria medzi najobľúbenejšie tieniace prostriedky v interiéri. Ich výborná schopnosť odrážať svetlo a teplo, dlhá životnosť, jednoduchá obsluha a údržba ako aj široká ponuka farebných odtieňov v súlade s ostatnými doplnkami ich predurčujú ako optimálne riešenie pre bytové a rodinné domy. 

doplnkyd


 

 

 

doplnky

Pre zákazníkov, ktorí sa rozhodnú pre naše drevené eurookná, máme pripravené žalúzie vyrobené z prírodného dreviny lipovina alebo bambus. Drevené lamely sú takisto nenáročné na údržbu, extrémne tvrdé, pružné a stálofarebné. Sú odolné voči zmene teploty a nenasávajú vlhkosť, preto sú ideálne aj do vlhkého prostredia.

Pre ich takmer neobmedzené rozmerové možnosti sú ideálnym riešením pre zatienenie veľkých sklenených plôch v administratívnych budovách či výkladoch obchodných prevádzok. Dokonca sa v mnohých prípadoch používajú ako ekonomické riešenie na rozdelenie priestoru bez nutného stavebného zásahu. Na výber je opäť široká paleta farebných prevedení. Jednoduchá a bezproblémová údržba je samozrejmosťou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Venkovní rolety     Venkovní žaluzie     Markýzy

Vonkajšie okenné žalúzie


Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa nielen k zatieneniu okien moderne poňatých rodinných domov, ale aj administratívnych či komerčných budov. V prípade požiadavky na maximálnu zatemnenie použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt takmer dokonalý. Z dlhodobého hľadiska je výhodnejšie ovládanie elektropohonom, ktoré zaručuje dlhšiu životnosť a umožňuje napojenie rôznych druhov ovládacej automatiky (veterné, slnečné, tepelné, časové). Súčasťou dodávky môžu byť aj horné krycie plechy (galérie).


ROLETY

Pri výbere vhodnej tieniacej techniky by sme si mali určiť priority, ktoré od nej požadujeme. Rolety okrem výbornej tieniacej funkcie až dokonalého zatemnenia interiéru, zabezpečujú ochrannú funkciu proti hluku, znižujú náklady na kúrenie v zime či klimatizáciu v teplom letnom období. Takisto sú výbornou ochranou proti neželaným pohľadom susedov. Najefektívnejšie využitie všetkých výhod exteriérových roliet dosiahneme vhodnou kombináciou doplnkov k nim.

Pre rekonštrukciu

doplnky

                         za omietacia                                                             nadokenná

Pre novostavbu

doplnky
                          za omietacia                                                      nadokenná
 
Veľkosti vybratia prekladov pre za omietacie rolety PDF


Možnosti ovládania rolety

doplnky

Doplnky

dCopyright (c) 2012 www.ravi.sk | Plastové okná za super cenu pre každého | All rights reserved. | Webdesign 4all.sk.